ÖZEL SEÇKİN KREŞ VE ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLER GÜNÜ’NDE KAYMAKAM OSMAN ATEŞ’İ ZİYARET ETTİLER

Susurluk’ta faaliyet gösteren, Özel Seçkin Kreş ve Anaokulu Öğrencileri, 18 Mart Pazartesi günü, Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü’nün 104. yıldönümünde sundukları ‘Çanakkale Savaşı Draması’ ile büyük beğeni topladı.

5-6 Yaş grubu öğrencileri, Kurucu Müdürleri Esra SARIDAŞ, Feyza CURACI ve Öğretmenleri İlkay İNCE ile birlikte; Çanakkale Savaşı’nda askerlerin ve hemşirelerin giydikleri giysileri giyerek Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Programı’na katıldılar. Grup, daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı ve Kaymakamlık Makamı’nı da ziyaret etti ve ‘Çanakkale Savaşı Draması’nı sundular.

Saat 16.00’da Susurluk Kaymakamı Osman ATEŞ’i makamında ziyaret eden Öğretmen ve öğrenci grubu, salonda drama sunumunu gerçekleştirdiler. Drama, Susurluk Kaymakamı Osman ATEŞ ve katılanlar tarafından beğeni ile izlendi.

‘Çanakkale Savaşı Draması’nı 4 kız, 8 erkek öğrenci sundu. Drama’yı sunan öğrencilerin adları şöyle: Beliz Nil CURACI, Ayliz YÖRÜK, Elanur TUPURTU, Esin KÖROĞLU (Hemşireler), Yiğit Kaan HALICI, Ethem Sezer DENİZ, Kıvanç KÖSEOĞLU, Ömer DURMAZ, Mert AYDOĞDU, Kerem ŞAHİN, Erkin GÜLER ve Ali CEVHER (Askerler).

Haber: G. ERGENIMG_5264 IMG_5249 IMG_5254 IMG_5255

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir