SAADET PARTİSİ SUSURLUK BELEDİYE BAŞKANI ADAYI MURAT SAVUT PROJELERİNİ SEÇMENLERLE PAYLAŞTI

Saadet Partisi Susurluk Belediye Başkanı adayı Murat SAVUT, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Selim Sait TERZİOĞLU (Mimar) ve Saadet Partisi İl Başkanı Ahmet BALABAN, 20 Mart 2019 Çarşamba günü saat 14.00’da Ticaret Odası Şerafettin Tunalı Toplantı ve Konferans Salonu’nda bilgilendirme toplantısı yaptı.

Ev sahibi olarak ilk konuşmayı Ticaret Odası Başkanı İlker KURT yaptı ve katılanlara teşekkür ederek mikrofonu Murat SAVUT’a bıraktı.

Saadet Partisi Susurluk Belediye Başkanı adayı Murat SAVUT; “Biz, belediye başkanı adayları olarak Susurluk’umuzun sorun ve çözüm önerilerini bir masa etrafında neden tartışmayalım?!. Bunu, basınımızın, halkımızın katılımıyla uygun görülen yer ve mekanda gerçekleştirmek istiyoruz,” diyerek 16 maddeden oluşan projelerini birer birer açıkladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mimar-Selim Sait TERZİOĞLU da ‘Dürüst Başkan Dürüst Yönetim’ diyerek partisinin 10 ilkesini katılanlara kısaca açıkladı ve “Biz, hazırız, dürüst yönetime talibiz” sözleri ile proje anlatım toplantısını sonlandırdı.

Haber: D. ERGENDSC_9945 DSC_9943 DSC_9947

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir