ATATÜRK İLKOKULU KÜTÜPHANESİ AÇILDI

Sadece ülke genelinde değil, dünya ülkelerinin birçoğunda yaptığı sosyal ve kültürel çalışmaları ile tanınan ve dikkatleri üzerine çeken, Susurluk Ateşi Sosyal ve Kültürel Dayanışma Derneği Bengi Projesi kapsamında Atatürk İlkokulu’nun kullanılmayan bir sınıfını tamamen yenileyerek 2 bin 500 kitaplı bir kütüphaneye çevirmişti.

Kütüphanenin açılışı, 05 Nisan 2019 Cuma günü yapıldı.

Açılışa,Susurluk Kaymakamı Osman ATEŞ, Belediye Başkanı Nurettin GÜNEY, Daire Müdür ve Amirleri, Okul Müdürü Fahrettin YÜKSEL, Susurluk Ateşi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan ERGÜN, Özel Seçkin Kreş  yönetici, öğretmen ve öğrencileri ile okul öğretmenleri katıldı.

Susurluk Kaymakamı Osman ATEŞ ve Belediye Başkanı Nurettin GÜNEY, Susurluk Ateşi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan ERGÜN’e plaket sunarak bu anlamlı davranışları için telekkür ettiler. Başkan ERGÜN ve Kaymakam Osman ATEŞ, yaptıkları konuşmalarda kitabın ve kitap okumanın önemine vurgu yaptılar.

Kütüphanenin açılış kurdelesini, Kaymakam Osman ATEŞ Belediye Başkanı Nurettin GÜNEY ve Susurluk Ateşi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan ERGÜN birlikte kestiler.

Haber: E. DURMAZIMG_5527 IMG_5531 IMG_5540 IMG_5526 IMG_5543

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir