SÜRPRİZ TAKIMLARIN MAÇI 1-1 SONA ERDİ

20 Haziran 2019 tarihinde 26 takımın katılımı ile başlayan Susurluk Belediyesi Halı Saha Futbol Turnuvası, 19 Temmuz 2019 Cuma günü oynanan ve Dereköy Kurt Ticaret futbol takımının şampiyon olması ile sonuçlanan maçın öncesinde sürpriz iki takım karşı karşıya geldi.

Şampiyonluk maçı öncesi Kaymakam Osman ATEŞ ile Belediye Başkanı Nurettin GÜNEY’in kaptanlıklarını yaptığı iki takım karşılaştı.

Sporda birlikteliğin amaçlandığı maçta; Kaymakam Osman ATEŞ, Belediye Başkanı Nurettin GÜNEY, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sami AKOĞLAN, Belediye Meclis üyeleri Murat KULA, Gürhan CİHAN, Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi İsmail ŞAFAK, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Haydar ÇETİNKAYA, Susurluk Ticaret Borsası Başkanı Sefer GÖÇER, Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyesi Serkan BAYKAL, Aile Hekimi Işık KÜÇÜK, Susurluk Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özkan ÇETİN ve Restoran İşletmecisi Cengiz BÖLÜKOĞLU kaleciler Sezer DAL ve Hasan İNALER top koşturdu.

                “ALTIN AYAK” SEFER GÖÇER BERABERLİK GOLÜNÜ ATTI

Kaptanlığını KaymakamOsman ATEŞ’in yaptığı beyazlı takım, Aile Hekimi Işık KÜÇÜK’ün attığı golle 1-0 öne geçti. Kaptanlığını Belediye Başkanı Nurettin GÜNEY’in yaptığı kırmızılı takımda yer alan “Altın Ayak” Sefer GÖÇER, Başkan Nurettin GÜNEY’in ara pasını çok iyi değerlendirdi ve attığı gol ile beraberliği sağladı. Maç 1-1 sona erdi.

HAKEM ERKAN GÜÇ

İki sürpriz takım arasında oynanan gösteri ve dostluk maçında, sporda birliktelik amaçlandı. Çekişmeli ve heyecanlı geçen maçı, Emekli Öğretmen, Hakem Erkan GÜÇ yönetti.

Haber: G. ERGENIMG_7890 IMG_7894 IMG_7904 IMG_7905

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir