BU ÖĞRENCİLER AYAKTA ALKIŞLANIR

3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü’nde; Susurluk Beşeylül Anadolu Lisesi, Susurluk Anadolu Lisesi ve hayırsever vatandaş Ahmet CENKER’in katkıları ile alınan akülü sandalye engelli bir vatandaşımıza verildi.

3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü’nde Susurluk Beşeylül Anadolu Lisesi, Susurluk Anadolu Lisesi öğrencileri aralarında topladıkları parayı birleştirerek engelli bir vatandaşımıza akülü sandalye hediye etmek istediler. Konu ile ilgilenen hayırsever işinsanı Ahmet CENKER de gerekli olan maddi katkıyı sağlayınca akülü sandalye alındı.

Susurluk Engellileri Koruma ve Dayanışma Derneği Başkanı Serpil GEZER ve derneğin Yönetim Kurulu üyeleri, 3 Aralık 2019 Salı günü Susurluk Kaymakamı Osman ATEŞ, Susurluk Belediye Başkanı Nurettin GÜNEY ile birlikte bu anlamlı akülü sandalyeyi gereksinimi olan engelli Fatma ÇAĞIRAN’a hediye ettiler.

Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri bu anlamlı davranışlarından ötürü gazetemiz aracılığı ile Susurluk Beşeylül Anadolu Lisesi ve Susurluk Anadolu Lisesi öğrencilerine, hayırsever işinsanı Ahmet CENKER’e Beşeylül Anadolu Lisesi Müdürü Yaşar KARAOĞLAN’a, Anadolu Lisesi Müdürü Arif YÜKSEL’e, öğretmenler Mustafa KOCAGÖZ ve Emine SELİK’e, maddi ve manevi desteklerini esirgemedikleri için teşekkürlerini sundular.78392751_504814870137888_8619376708778196992_o

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir